Ścieżka nawigacji

Treść strony

Powiat Toruński

Fundacja Feniks

logo_c7.jpg
Fundacja Feniks powstała w 2005 roku w Toruniu. Genezą Feniksa są przeżycia założycielki fundacji - Kasi Śmigielskiej. Kasia jest niepełnosprawna od 1996 roku, kiedy to w pożarze domu...
więcej »

CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne

CISTOR.jpg
CISTOR Stowarzyszenie Partnerstwo Społeczne powstało 29 sierpnia 2006 roku w Toruniu. Stowarzyszenie działa na podstawie przepisów ustawy z dnia 07 kwietnia 1989 roku o Stowarzyszeniach (Dziennik...
więcej »

Toruńskie Towarzystwo Tradycji Morskich

tttm_logo_blue_150.jpg
  Toruńskie Towarzystwo Tradycji Morskich to stowarzyszenie zrzeszające toruńskich żeglarzy zafascynowanych ogromnym wkładem naszego miasta – na przestrzeni całej jego historii – w rozwój...
więcej »

Stowarzyszenie Wsparcia Integracji i Edukacji Szesnastka

Stowarzyszenie Wsparcia Integracji i Edukacji "Szesnastka" powstało przy Zespole Szkół nr 16 w Toruniu. Działa w obszarze wspierania dzieci i młodzieży, oferuje specjalistyczną terapię metodą Tomatisa, biofeedback, arteterapię, zajęcia orientacji przestrzennej. Dysponuje specjalistycznym sprzętem oraz kadrą przeszkoloną w zakresie: wczesne wspomagania, terapeutą z zakresu Tomatisa i biofeedbacku, arterapeutą, tyflopedagogiem, oligofrenopedagogiem, socjoterapeutą.

KONTAKT

ul. Dziewulskiego 2

87-100 Toruń

Krajowy Rejestr Sądowy - nr KRS: 0000488633

Główny Urząd Statystyczny - nr REGON: 341513072

Urząd Skarbowy - nr NIP: 879-26-72-238

e-mail: radnal@vp.pl

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok

logo tlok72dpi.jpg

Ośrodek Tłok powstał w 2005 roku w Toruniu. Jesteśmy organizacją wspierającą, służącą rozwojowi i budowie sektora organizacji pozarządowych oraz współpracy międzysektorowej, której celem jest wzmocnienie kapitałów społecznego, kulturowego i ekonomicznego w społecznościach lokalnych dla dobra mieszkanek i mieszkańców regionu.

Badamy, szkolimy, doradzamy, informujemy, promujemy i integrujemy sektor organizacji pozarządowych oraz wspólnoty lokalne, będąc rzecznikiem ich interesów.
Opieramy się na wartościach wspólnotowości, pomocniczości, równości i wiary w możliwości społeczności lokalnych działając odpowiedzialnie i jawnie.

W ramach naszej działalności organizujemy szkolenia i doradztwa dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów ekonomii społecznej, realizujemy badania socjologiczne, prowadzimy działania regrantingowe, wspieramy organizacje z terenów wiejskich, pomagając m.in. w tworzeniu tzw. wiosek tematycznych. 

KONTAKT 

Plac św. Katarzyny 9
87-100 Toruń
tel./fax: 56 655 50 22

e-mail: biuro@tlok.pl

www.tlok.pl

Fundacja Zielony Liść

logo (1).png

Fundacja na Rzecz Ofiar Wypadków Komunikacyjnych i Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym „ZIELONY LIŚĆ” powstała w 2001 roku w odpowiedzi na rozliczne trudności, z którymi konfrontuje się ofiara wypadku. 

Pomagamy bezpłatnie ofiarom wypadków drogowych. Obszarem działalności Fundacji jest teren całego kraju.  Zależy nam, by jak największa liczba osób poszkodowanych w wypadkach drogowych otrzymała wsparcie i pomoc jaką możemy zaoferować.

W dotychczasowej działalnosci Fundacja „Zielony Liść” niwelowała skutki wypadków komunikacyjnych setkom poszkodowanym. Naszą pomoc otrzymały nie tylko osoby fizyczne, ale i placówki medyczne, szkoły, przedszkola oraz komendy policji .

Doceniając wagę profilaktyki i prewencji, prowadzimy działalność edukacyjną wsród dzieci i młodzieży dotyczącą podnoszenia bezpieczeństwa na drodze. Do tej pory przeprowadziliśmy liczne akcje i programy tj.: „Bezpieczne dziecko”. Współpracujemy nie tylko z ośrodkami szkolnymi, ale również z innymi podmiotami prowadzącymi działalność zbieżną z celami i działaniami statutowymi Fundacji.

KONTAKT

ul. Ducha Świętego 5/4
87-100 Toruń

tel. /56/ 657 55 40-41, fax /56/ 696 50 10

e-mail: info@fundacjazielonylisc.org

http://fundacjazielonylisc.org/

Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych Tłok

Sieć SPLOT

Stopka strony

pl. Św. Katarzyny 9, 87-100 Toruń
tel./fax: +48 56 655 50 22
e-mail: siec@tlok.pl
www.siecngo.pl
www.tlok.pl

Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

do góry